Resultater


Snåsavatnet Fiskefestival, er et samarbeidsprosjekt mellom Snåsa Jeger og Fisk, Snåsa IL, Snåsa Snøscooterklubb og Snåsa Hotell. Festivalen arrangeres i 2019 for 18. gang og det markeres med en Hovedpremie/Gullvekt premie på hele 100.000 kroner! Dette er et arrangement som engasjerer et stort publikum.

Største fisk Åpen klasse Topp 10

Team

Navn

Vekt

Premiestutan

Jørgen Sandnes             Ole Petter Hjelde

6.480

Rakala Pro Guide

Tåamma Holm-Bull

Peder Brønstad Parnas

Sigurd Granli

4.380

Storsloken

Jon Jonsson

Bengt Nordberg

2.980

Team Sandsjø

Markus Leosson

Bjørn Evert Holand

Lars Tomas Persson

Jon Magnus Holand

2.800

Team Hofstad/Guin

Kjell Ingar Hofstad

Tom Guin

Fredrik Guin

2.300

Team Yamaha

Ivar Eggen

Raymond Øyen

2.060

Anders Olofsson

Anders Olofsson

1.440

Lars Flått

Lars Flått

1.320

Team Lilja

Nina Grovold

Robert Sundli

Vivian Sundli Tømmerås

Esten Tømmerås

1.260

Team Rapala Proguide

Jim Frode Rygh

Lene Løberg Andersen

Michael Andre Bueng

1.220

 

 

 

 

 

 

 

 

Største fangst Åpen klasse Topp 10

Team

Navn

Vekt

Team Sandsjø

Markus Leosson

Bjørn Evert Holand

Lars Tomas Persson

Jon Magnus Holand

22.940

Fagerstrand

Trine Tiltnes

Jan Tiltnes

Pål Persson

Inger M Persson

21.940

Solås

Johan Sørhaug

Jonny Ånonli

Jon Magne Linmo

Jakob Arne Sørhaug

17.000

Team Dex

Siri Myrbraaten

Kari Lepsøe

Marianne Evensen

Anders Iversen

16.560

Team Svartfeskeran

Magnus Kjelaas

Odd Arne Borgan

Jon Arne Brødreskift

15.680

Team Hofstad/Guin

Kjell Ingar Hofstad

Tom Guin

Fredrik Guin

 14.700

Amdal

Morten Amdal

Svein Erik Carlson

Lars Rikstad

 14.580

Team Vi prøver igjen

Tommy Høstly

 14.200

Storsloken

Jon Jonsson

Bengt Nordberg

12.440

Heia Smårovvilt fangerlag

Næjla Holm Bull

11.600

 

 

 

 

 

Største Fisk Oterklasse Topp 10

Team

Navn

Vekt

Princess

Hilde Vågan

Bodil Korstad

1.080

Ur Buster

Olav Moksnes

Sandra G. Kverneland

Tormod Brede

0.900

Lappen og Partysvensken

Halvor Moum

Mats Idar Aasvold

0.880

Ben Ørjan Lillemark

Ben Ørjan Lillemark

0.840

Team Buli

Kjetil Solli

Berit Haugen

0.780

Ur Buster

Olav Moksnes

Sandra G. Kverneland

Tormod Brede

0.780

Lassegutan

Ole Iver Polle

Thomas Derås

Lennart Solem

0.760

Lassegutan

Ole Iver Polle

Thomas Derås

Lennart Solem

0.740

Team Lauknapperan

Thomas Guin

Ulrik Vikshåland

0.720

Team Bardal

Arnt Einar Bardal

Arnvid Bardal

Maja Bardal

Eivind Bardal

0.720

 

 

 

 

 

 

 

 

Største fangst Oterklasse Topp 10

Team

Navn

Vekt

Team Skuret

Johan Olav Hegge

Svein Opheim

Olav Arne Gilstad

Magne Erik Røyseng

33.680

Team Buli

Kjetil Solli

Berit Haugen

21.120

Lassegutan

Ole Iver Polle

Thomas Derås

Lennart Solem

18.540

Håen laget

Bjørn Eggen

Stig Wuttudal

                18.420

Team Snertingdal

Snorre Saur

Astrid Saur

John Bekkeland

Berit Bekkeland

                17.320

Team Timi-jan

Jan Erik Slåttbråten

Jan Aas

                16.820

Team Sputnik

Stig Granamo

Pål Arild Walskrå

                16.260

Team Basse

Espen Johannessen

Ole Bjørnar Derås

Morten Malum

Per Gunnar Hegge

                14.740

Team Lauknapperan

Thomas Guin

Ulrik Vikshåland

                13.360

Team Heggland/Hansen

Olav Hansen

Stian Heggland

                12.460